|
A może po prostu wystarczy skupić się na fakcie, że jeden z redaktorów wyżej wymienionej gazety intonuje z żydowskiego gniazda "Wisła to stara k....", a niektórym użytkownikom tego forum, mieniącym się wiślakami, zupełnie to nie przeszkadza? Ale to taka luźna uwaga.
|