|
Eh... jeśli zastanawiamy się, czy 23-letni zawodnik da sobie radę w 1. lidze... to chyba najlepszy znak, że wiele z gościa już nie będzie.
Swoją drogą - co z chłopakami wypożyczonymi w poprzednim sezonie? Chrapek wiadomo, a Nalepa, Skołorzyński, ktoś tam jeszcze?
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|