Wyświetl pojedynczy post
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58325
Stary 21.07.2012, 23:12
Sprowadzaliśmy piłkarzy z Partizanu, klubów belgijskich, z Izraela, z rosyjskich średniaków, czołowego klubu z Holandii.
To pewnego pana pogoniono w podskokach.

To teraz macie piłkarzy z III ligi włoskiej czy z Hondurasu, no i rezerwowego zawsze mocnej Polonii Warszawa
Odpowiedz cytując