Sprowadzaliśmy piłkarzy z Partizanu, klubów belgijskich, z Izraela, z rosyjskich średniaków, czołowego klubu z Holandii.
To pewnego pana pogoniono w podskokach.
To teraz macie piłkarzy z III ligi włoskiej czy z Hondurasu, no i rezerwowego zawsze mocnej Polonii Warszawa
