ciacho napisał(a):

|
Tzn jakich graczy? Z jakich klubów? Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że nazwisko któregoś z nich cokolwiek ci mówi i kiedykolwiek wcześniej o nich słyszałeś?
|
Benachour i Klukowski - te nazwiska coś mi mówią i z pewnością słyszałem o nich wcześniej.
Dość fajne kluby z Metalurgiem Donieck na czele.
Dlaczego my nie mamy żadnego gościa sprowadzonego z 3 dużyny Ukrainy i ćwierćfinalisty LE albo jakiejś na tym poziomie?