syryls napisał(a):

|
Z Brudem będzie podobnie jak z Kowalskim
|
Powinni byli wcześniej go wypożyczyć. Stał się poniekąd ofiarą gierek Bednarza i Probierza - jeszcze niedawno temu drugi Gerrard i przyszłość Wisły, teraz nie ma nawet dla niego miejsca w kadrze. Ktoś niezorientowany w realiach mógłby zapytać "WTF?!".