Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18370
Stary 21.07.2012, 19:11
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Wykres nie wykres, nikt normalny nie zaprzeczy ze w przeciagu ostatnich 22 lat poziom zycia skoczyl u nas dosc wyraznie.
Akurat z tego:
"W oparciu o te dane skumulowana inflacja za okres 1989-2010 wynosi około 18,000%. Gdyby zatem wyrazić płace w cenach stałych to okaże się że średnia płaca w 2010 wyniosła 17,5 PLN a minimalna 7,32 PLN"
bynajmniej to nie wynika (średnia płaca w 1989 to według wykresu 20,68 PLN). Wzrosła natomiast płaca minimalna.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 21.07.2012 o godz. 19:13.