Na trybunę fanatyków (sektor B) bilety można było dostać za 30 zł, tak przedstawiciele kibiców dogadali się z zarządem.

Jak ktoś był w Podgoricy, to bilet na Polish Masters dostawał za darmo.
Najważniejsze, że porządni sparingpartnerzy przed eliminacjami LM są.
