Grantar napisał(a):

Trzymam za słowo. 
A co do waszego stosunku do "łysego". powiedzcie szczerze uważacie się za lepszych fachowców niż on ?
Tylko proszę bez uników ....
|
Napiszę więc serio - jestem pewnie lepszym inżynierem oprogramowania niż on menedżerem.
Widzisz - tu jest cała zagadka. Nie zajmować się zawodowo czymś, o czym się ma nikłe pojęcie.
I nie jest tak, że trzeba być trenerem aby móc oceniać Smudę (tak, tego który na pytanie o zmiany odpowiedział "Był pan kiedyś trenerem?"). Nie trzeba być też Valcxxem żeby oceniać Łysego. Nie będę Ci tego tłumaczył, dokształć się sam.
Jesteś zabawny. Problem w tym, że Jacek odejdzie, zapewne w niesławie, a z Ciebie będą sobie tutaj robić jaja jeszcze długo potem. Jak nie wierzysz, to zapytaj jovę o Petrescu.
True story.