Grantar napisał(a):

Trzymam za słowo. 
A co do waszego stosunku do "łysego". powiedzcie szczerze uważacie się za lepszych fachowców niż on ?
Tylko proszę bez uników ....
|
Uważamy się za związanych emocjonalnie z Wisłą a nie a nie z Legią, Ruchem czy innym klubem jak łysy.