Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58316
Stary 21.07.2012, 18:28
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Trzymam za słowo.
A co do waszego stosunku do "łysego". powiedzcie szczerze uważacie się za lepszych fachowców niż on ?
Tylko proszę bez uników ....
Uważamy się za związanych emocjonalnie z Wisłą a nie a nie z Legią, Ruchem czy innym klubem jak łysy.
Odpowiedz cytując