Markus napisał(a):

W sumie, zazdroszczę mu. Wolfy, wszak pewnie obaj chcielibyśmy tak pracować i inkasować za taką swoją pracę tyle, ile on, czyż nie?
W dowód uznania dla sprytu i asertywności naszego drogiego Jacka, chyba się jutro ogolę na łyso...
|
Trzymam za słowo.

A co do waszego stosunku do "łysego". powiedzcie szczerze uważacie się za lepszych fachowców niż on ?
Tylko proszę bez uników ....