Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58312
Stary 21.07.2012, 17:14
Markus napisał(a):Wyświetl post
W sumie, zazdroszczę mu. Wolfy, wszak pewnie obaj chcielibyśmy tak pracować i inkasować za taką swoją pracę tyle, ile on, czyż nie?
W dowód uznania dla sprytu i asertywności naszego drogiego Jacka, chyba się jutro ogolę na łyso...
Trzymam za słowo.
A co do waszego stosunku do "łysego". powiedzcie szczerze uważacie się za lepszych fachowców niż on ?
Tylko proszę bez uników ....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując