|
Z tego co widzę to tylko karnety były sprzedawane, minimum na 1 dzień?
Jeśli tak to niezłą kasę zgarną bo ludzi jest sporo i nie ma znaczenia że we wcześniejszym było mniej.
ps ciekaw jestem kiedy w Krk doczekamy się takiego turnieju bo to fajna sprawa.
|