Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21669
Stary 21.07.2012, 17:02
Z tego co widzę to tylko karnety były sprzedawane, minimum na 1 dzień?
Jeśli tak to niezłą kasę zgarną bo ludzi jest sporo i nie ma znaczenia że we wcześniejszym było mniej.

ps ciekaw jestem kiedy w Krk doczekamy się takiego turnieju bo to fajna sprawa.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując