Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Ventigo
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
Offline
#
58309
21.07.2012, 16:50
wolfy
napisał(a):
A co - przegra rywalizację z Bunozą?
Nie, przegra rywalizację z Dudu jeśli obu zakontraktujemy.
Swoją drogą z Paljiciem już raz przegrał, więc żebyś z tym Bunozą się nie zdziwił.
Ostatnio edytowane przez Ventigo : 21.07.2012 o godz. 17:02.
Ventigo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ventigo
Znajdź inne posty napisane przez Ventigo