Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5112
Stary 21.07.2012, 16:46
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem szyderę i sarkazm.
To nie jest szydera. Ja z chęcią obejrzę sparingi Wisły w TV, Ty również. Od biedy znajdzie się może 20-30 tys. takich jak my desperatów. Koszty takiej akcji nigdy się nie zwrócą.

A tak BTW. - uważam, że im gorzej z ligą, tym lepiej. Dopóki poziom nie sięgnie dna i kasa się nie skończy, dopóty nic się nie zmieni. Budowanie popularności ligi teraz to karmienie raka.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując