FraMat napisał(a):

|
Rozumiem szyderę i sarkazm.
|
To nie jest szydera. Ja z chęcią obejrzę sparingi Wisły w TV, Ty również. Od biedy znajdzie się może 20-30 tys. takich jak my desperatów. Koszty takiej akcji nigdy się nie zwrócą.
A tak BTW. - uważam, że im gorzej z ligą, tym lepiej. Dopóki poziom nie sięgnie dna i kasa się nie skończy, dopóty nic się nie zmieni. Budowanie popularności ligi teraz to karmienie raka.