FraMat napisał(a):

|
No, ale telewizja rumuńska transmituje sparingi swoich najlepszych klubów.
|
Sam sobie odpowiedziałeś. Wisła w meczach o stawkę grała że żal było patrzeć, a ktoś miałby jeszcze pokazywać jej sparingi? To już "Telezakupy Mango" miałyby lepszą oglądalność...