Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 21.07.2012, 15:47
Zwykle bydlo. Ale spokojnie panowie, europa idzie. Na zachodzie tez tego bylo duzo kiedys. Podejrzewam ze w ciagu 10-20 lat takie osobniki znikna ze stadionow (w wiekszej czesci). Pochowaja sie w tych swoich norach, a przyjda pikniki. 10-20 lat im daje.
Odpowiedz cytując