|
Zwykle bydlo. Ale spokojnie panowie, europa idzie. Na zachodzie tez tego bylo duzo kiedys. Podejrzewam ze w ciagu 10-20 lat takie osobniki znikna ze stadionow (w wiekszej czesci). Pochowaja sie w tych swoich norach, a przyjda pikniki. 10-20 lat im daje.
|