Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7468
Stary 21.07.2012, 15:23
A nasz Kaziu w Niecieczy dalej robi niespodzianki. Teraz ograli Koronę (z która nomen omen przegrał prowadząc Wisłe)
http://www.futbolnews.pl/informacje/...niecieczy.html
Odpowiedz cytując