Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25933
Stary 21.07.2012, 15:10
noWISjusz napisał(a):Wyświetl post
Poszukuję sekcji piłkarskiej dle dziewcząt w wieku powyżej 11 lat w którymś z krakowskich klubów a najlepiej w Nowej Hucie z góry dziekuje za odpowiedż TYLKO WISŁA NASZ TS.
Jeszcze coś takiego jest: http://zieloneczki-wrzasowice.futbolowo.pl/index.php

Co prawda nie na NH, ale może Cię zainteresuje
Odpowiedz cytując