noWISjusz napisał(a):

|
Poszukuję sekcji piłkarskiej dle dziewcząt w wieku powyżej 11 lat w którymś z krakowskich klubów a najlepiej w Nowej Hucie z góry dziekuje za odpowiedż TYLKO WISŁA NASZ TS.
|
Jeszcze coś takiego jest:
http://zieloneczki-wrzasowice.futbolowo.pl/index.php
Co prawda nie na NH, ale może Cię zainteresuje
