Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21665
Stary 21.07.2012, 13:24
Mecz na TVP1. Teraz wg mnie koło 10tyś jest na pewno. Myśle że o 17:00 kiedy będzie grać Śląsk będzie koło tych 25 - 27tyś
Edit: Popołudniowy mecz Śląska też oczywiście w jedynce podobnie jak 2 jutrzejsze mecze...
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 21.07.2012 o godz. 13:27.
Odpowiedz cytując