Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58300
Stary 21.07.2012, 13:24
wolfy czytanie ze zrozumieniem nie boli chodziło o to że Probierz podobnie jak Francuz od początku swej pracy zaczyna stawiać na młodych i podobnie jak Francuz mocno odmładza kadrę zwłaszcza po ostatnim sezonie Probierz piłkarzy którzy stracili formę zastępuje młodymi graczami.Co do budżetu to jeszcze może sie wszystko zmienić możliwe że zawita nowy sponsor zresztą jeszcze chyba jest do sprzedania nazwa stadionu aczkolwiek warto mieć nadzieje że nowy stary dobry sponsor powróci na Reymonta. W sumie projekt koszulki z reklamą Wisła at home nawet fajnie sie prezentował zresztą za dobrą grą idą nowi sposnorzy teamu więc wszystko możliwe.Aczkolwiek zawsze warto miec nadzie je że na Reymonta zawita nowy sponsor tylko broń boże ktoś z duetu J.W.-Król
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 21.07.2012 o godz. 13:47.
Odpowiedz cytując