Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21661
Stary 21.07.2012, 11:17
K...wa mać !!

Uspokoisz się w końcu gościu z tym ciągłym pisaniem o żydowni w Ekstraklasie ?!?!
Już na innych forach robisz siarę to chociaż tutaj się uspokój.

Nikogo jeszcze nie awansowali do Ekstraklasy a to jest temat EKSTRAKLASA - nie ŁKS, nie parchy nie żadne inne wynalazki.

Jak już tak bardzo chcesz pisać bzdury to masz temat "krakowskie kluby w niższych ligach".
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując