|
K...wa mać !!
Uspokoisz się w końcu gościu z tym ciągłym pisaniem o żydowni w Ekstraklasie ?!?!
Już na innych forach robisz siarę to chociaż tutaj się uspokój.
Nikogo jeszcze nie awansowali do Ekstraklasy a to jest temat EKSTRAKLASA - nie ŁKS, nie parchy nie żadne inne wynalazki.
Jak już tak bardzo chcesz pisać bzdury to masz temat "krakowskie kluby w niższych ligach".
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|