ciacho napisał(a):

|
Tzn jakich graczy? Z jakich klubów? Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że nazwisko któregoś z nich cokolwiek ci mówi i kiedykolwiek wcześniej o nich słyszałeś?
|
Tzn takich ze jak by Wisla przeprowadzila takie transfery w tym roku to bysmy tutaj wszyscy szczytowali z zachwytu. Wiadomo nie jest to Messi ani CR7 ale nadal sa to zawodnicy jakich Wisla nie bedzie sprowadzac masowo jeszcze przez wiele lat.