|
Myślę, że zdanie "Wisła nie ma akademii" jest kluczowe w twojej wypowiedzi. Stawianie na wychowanków kiedy nie szkoli się młodzieży na choćby średnim poziomie to szaleństwo. Ale cóż, zobaczymy... Może jednak coś pozytywnego z tego szaleństwa wyniknie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|