Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58290
Stary 21.07.2012, 00:49
Myślę, że zdanie "Wisła nie ma akademii" jest kluczowe w twojej wypowiedzi. Stawianie na wychowanków kiedy nie szkoli się młodzieży na choćby średnim poziomie to szaleństwo. Ale cóż, zobaczymy... Może jednak coś pozytywnego z tego szaleństwa wyniknie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując