|
Odnośnie tego ustrzelenia a później roztrwonienia to przykład Wisły się sam nasuwa. Najpierw świetny sezon 02/03 i dużo pkt do rankingu, a później marnowanie tego przez kilka kolejnych. A jak w tamtym sezonie udalo się zdobyć przyzwoitą liczbę punktów dzięki q LM i LE, tak w tym nawet nie zakwalifikowaliśmy się do pucharów i będzie kolejna dziura w naszej rybryce. Przykre to,ale tak właśnie bez długofalowej polityki się kończy.Zawirowania na stołkach w klubie i zmiany o 180 co półtora roku powoduje, że nawet jak nam coś wpadnie od czasu do czasu jak kurze ziarno, to zmarnujemy ten wysiłek i tak.
. .
|