|
W Wiśle Probierz poszedł za klasykiem cudze chwalicie swego nie znacie więc Probierz teraz daje pograć młodzieży. Wisła nie ma akademii jeszcze ani dużej kasy na transfery ale widać że Probierz w tym sezonie obiera pomysł pewnego Francuza który w 96 zaczął pisać nową historię teamu z Highbury stadium stawiając na młodych graczy a gdy znajdzie to odmładza skład zastępując starszych graczy którzy zgubili formę młodymi.A co do transferu Dudu to jego transfer do Wisły jest tylko kwestią czasu w Lechu Wronki jest zbyt duża konkurencja i mniejsze szanse a Wiśle mniejsza konkurencja i większe szanse na grę w wyjściowej 11stce no i Probierz
|