|
Coś cie się tak uczepili tych Azerów, ludzie oni teraz technicznie lepiej graja w piłkę niż tacy Szwedzi, Austriacy czy My-pooglądajcie sobie w internecie ligę Szwedzką, czy Austri to zobaczycie jak tam grają
zwykła młocka jeszcze bardziej surowa niż u nas.Prawda jest taka , że w europie mamy kilka dobrych lig, które ogląda się z przyjemnością.90% lig oglądają tylko kibice w swoich krajach, bo nikt na to patrzeć nie chce.Ta liga belgijska o której ktoś tu wspominał, to z wyjątkiem Anderlechtu poziom ekstraklasy.
Jeżeli myślicie , że Lechowi będzie łatwiej pokonać ten Lekoran niż AIK, a Legii Metalurg niż Ried, to się możecie zdziwić.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 20.07.2012 o godz. 21:16.
|