Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1587
Stary 20.07.2012, 19:01
michael napisał(a):Wyświetl post
Też byłe dziś zaraz po otwarciu, z 10 osób było.

Bo pewnie będzie jakaś druga tura karnetów ;]
... i pewnie też trzecia..
Odpowiedz cytując