Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.07.2012, 17:51
Też byłe dziś zaraz po otwarciu, z 10 osób było.
Myślę, że do startu ligi szału nie będzie z ilością karnetów, ale jakby Wisła zaczęła dobrze ligę, co jest możliwe bo naprawdę mamy potencjał to może ludzie ruszą do kas
Bo pewnie będzie jakaś druga tura karnetów ;]
Odpowiedz cytując