|
W BVB zarobili 75% kwoty transferu Reusa(około 17-18 mln Euro) z samych kibiców, gdyby działał u nas marketing i dobra reklama to końcowa średnia w lidze kibiców na R22 wyniosłaby 20-25 tys, przy tym musi iść dobra gra, myślę że właśnie straciliśmy przez to że mało kibiców przychodziło na stadion, coraz gorzej to wygląda, myślę że gdyby w tym roku było tak jak pisałem wcześniej 20 tys bynajmniej to nie wiem czy bylibyśmy na plusie, a tak Bednarz musi wciskać kit że nie ma kasy, prawda jest taka że on z całej pensji na transfery zawodników zabiera niemniej jak 5%
|