Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kaol
Banita
Od: 12.2010
Skąd: okolice
Offline
#
58273
20.07.2012, 13:18
westersyl... ostatnie zdanie jest całą prawdą o Wiśle , mojego kolegę chcieli zwerbować bo ma bogatego ojca , nie powiem grał nawet dobrze ale przez 15 minut , zero kondycji + astma , alergia
Kaol
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Kaol