Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
noWISjusz
Member
Od: 09.2003
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
25926
20.07.2012, 05:48
Poszukuję sekcji piłkarskiej dle dziewcząt w wieku powyżej 11 lat w którymś z krakowskich klubów a najlepiej w Nowej Hucie z góry dziekuje za odpowiedż TYLKO WISŁA NASZ TS.
noWISjusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do noWISjusz
Znajdź inne posty napisane przez noWISjusz