Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21644
Stary 20.07.2012, 04:16
Kibicem Cracovii był Jan Paweł 2. Widocznie czuwa nad Cracovią i nie da jej spaść. Pora się pogodzić z przeznaczeniem. Z przeznaczeniem się nie wygra. Zawirowania i zamieszania są wtedy i tylko wtedy gdy Cracovia spada. Jezeli nie to nigdy nic się nie dzieje i spadają Ci co spadli. Nie wygramy z przeznaczeniem. Cracovia buduje skład na 1 ligę więc jej kadra będzie mizerna ale nawet jezeli przegrają pierwsze 5 meczy nie nakręcajmy się. Z przeznaczeniem nie wygramy. To już 3 sezon na 4 ostatnie w których świętujemy spadek sąsiadki. Z zcego 2 razy ''spadli'' a raz uratowali sie choć po 14 kolejkach mieli 5 pkt. To Jan Paweł 2 czuwa. Bo nie wierzę w takie przypadkowe zbiegi okoliczności.
Ostatnio edytowane przez Jose : 20.07.2012 o godz. 04:20.
Odpowiedz cytując