Nie jest zle!
-Slask wraca do Wroclawia ze swietna zaliczka 0-2.
-Ruch tak samo, swietny powrot i dobry wynik u siebie 3-1(bardzo cenna bramka w doliczonym czasie)
-Lech mimo wszystko trafili na bardzo niewygodnego przeciwnika (2 tydz z rzedu podróżują po azji)
-Szkoda jedynie straconych pktow Legii. Prowadzac 2-1 i grajac z przewaga zawodnika powinni gladko ich pojechac.
Mimo wszystko mysle ze wszystkie druzyny powinni przejsc do 3 rundy bez ogromnych klopotow.
Ok a tak w temacie:
W tym roku powinnismy sie skupic przede wszystkim na druzyny z miejsc od 14 do 21 bo powyzej jak i ponizej dzieli nas spora liczba punktow.
Podsumowanie pierwszych meczow 2 rundy:
Czerwony: Niekorzystny
Zolty: korzystny
Zielony: Bardzo korzystny
Jak widac sporo zielonego i zoltego, i poza poza Szwajcaria(skutecznosc 100%) duzo druzyn z naszego rejonu potracilo punkty.
Pragne najbardziej zwrocic uwage na mecze 2r LM bo awans do 3LM daje gwarantowane 4 mecze w eliminacjach a jak widac powyzej mistrz Izraelu, Austrii i Chorwacji zaliczyli wtope i sa duze szanse na ich odpadniecie.
A oto jak prezentuje sie ranking druzyn z naszego rejonu po pierwszych meczach 2 rundy:
Puki co stracilismy 0.375 pkt (mamy 1.125 na 1.500 mozliwych) co daje nam 75% skuteczności.
W chwili obecnej ranking powyzszy nie odzwierciedla za bardzo na jakim poziomie stoimy bo sporo druzyn zaczelo (i zaczynaja) przygode z pucharami od dalszych rund eliminacyjnych ale puki co myślę ze mozemy byc (w miare) zadowoleni bo odrobilismy juz prawie pkt do Israela i Austrii.
Pozostaje nam liczyc na szczesliwe jutrzejsze losowanie. Zeby Ruch uniknal rakiety i Slask nie trafil na Anderlecht!