bonawentura napisał(a):

Dlatego by coś poszło do przodu, niech Pan Cupiał jak najszybciej zainwestuje choćby w te trzy boiska treningowe. Zawsze to będzie jakaś inwestycja w przyszłość... a w sumie to fundament, na którym śmiało będzie można stawiać "solidne mury".
|
by coś poszło do przodu wystarczy mieć odpowiednich trenerów. Mądrych integentnych ludzi którzy chcą kształcić innych a nie tylko pobierać pensje. Boisk w Krakowie jest pod dostatkiem, Wisła mogłaby trenowac nawet na boiskach osiedlowych odpalając jakąs tam groszową kwotę np.Pradniczance czy Clepardii, ale przede wszystkim potrzebni są trenerzy a nie boiska. Co z tego jak Wisła będzie miała 10 boisk jak będzie 1 trener do wszystkich kategorii. p.s. To że ktoś był dobrym piłkarzem nie znaczy że będzie dobrym trenerem.