|
Ale barany w tej Legii, szkoda punktów, bo klubu czy kibiców ani trochę. TVP zamiast transmitować jakiś gówno warty nic nie znaczący turniej towarzyski, mogliby zająć się pokazaniem europejskich pucharów. Może i wyniki wstydliwe klubów spod znaku nauki jazdy i sprzętu AGD, ale chciałby zobaczyć w jakiej są formie, no i pooglądać jak inne mało znane zespoły grają, jaki poziom mają w tej Łotwie, Azerbejdżanie i Macedonii.
|