Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 19.07.2012, 20:03
Ale barany w tej Legii, szkoda punktów, bo klubu czy kibiców ani trochę. TVP zamiast transmitować jakiś gówno warty nic nie znaczący turniej towarzyski, mogliby zająć się pokazaniem europejskich pucharów. Może i wyniki wstydliwe klubów spod znaku nauki jazdy i sprzętu AGD, ale chciałby zobaczyć w jakiej są formie, no i pooglądać jak inne mało znane zespoły grają, jaki poziom mają w tej Łotwie, Azerbejdżanie i Macedonii.
Odpowiedz cytując