<Crasch> napisał(a):

|
W 3 rundzie, jeśli Śląsk (mam nadzieję że nie, ale patrząc po rywalach...) odpadnie to czy będzie jeszcze gral w eliminacjach do ligi europy?
|
Tak:
odpadnięcie w 2 rundzie - koniec pucharów
odpadnięcie w 3 rundzie - gra w 4 (ostatniej) rundzie el. LE
odpadnięcie w 4 rundzie - gra w grupie LE