Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 19.07.2012, 19:13
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
W meczach wyjazdowych chyba najwazniejsze jest zdobyc bramki i nie przegrac co Lech i Legia uczyniły a teraz maja rewanz u Siebie.
Czy ja wiem xD
Pamiętam jak w tamtym roku kibice Legii na tym forum jeździli po nas, że wygrana TYLKO 1-0 ze słabym mistrzem Łotwy i to po samobóju etc.
Dzisiaj sami się przejechali, może to i nawet dobrze, tylko z drugiej strony... szkoda tych punktów..
Odpowiedz cytując