mitmichael napisał(a):

|
W meczach wyjazdowych chyba najwazniejsze jest zdobyc bramki i nie przegrac co Lech i Legia uczyniły a teraz maja rewanz u Siebie.
|
Czy ja wiem xD
Pamiętam jak w tamtym roku kibice Legii na tym forum jeździli po nas, że wygrana TYLKO 1-0 ze słabym mistrzem Łotwy i to po samobóju etc.
Dzisiaj sami się przejechali, może to i nawet dobrze, tylko z drugiej strony... szkoda tych punktów..