Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 19.07.2012, 18:26
Co za wiocha. Legia grając w 11 na 10 dała sobie wrypać gola na 2-2 ogórkom z Łotwy, a Amica po raz kolejny na kaukaskiej ziemi ledwie remisuje i jeszcze kończy mecz w 10.

Oczywiście w kontekście rewanżów w Polsce wyniki są akceptowalne i dają lepsze położenie naszym zespołom, ale podsumowując - siara na 3,5 tysiąca kilometrów
Odpowiedz cytując