Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14308
Stary 19.07.2012, 17:28
cancer Wisła to nie szpital więc kolejny rekonwalescenta jest raczej niepotrzebny w teamie Probierza.Boguski,Sikorski,Garguła i Głowacki ta 4ka już wystarczy więcej rekonwalescentów w Wiśle nie potrzeba najm naprawdę się łudziłeś że ex zawodnik Cracovii będzie grał w Wiśle Kraków?
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 19.07.2012 o godz. 17:33.
Odpowiedz cytując