cancer Wisła to nie szpital więc kolejny rekonwalescenta jest raczej niepotrzebny w teamie Probierza.Boguski,Sikorski,Garguła i Głowacki ta 4ka już wystarczy więcej rekonwalescentów w Wiśle nie potrzeba
najm naprawdę się łudziłeś że ex zawodnik Cracovii będzie grał w Wiśle Kraków

?