Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1583
Stary 19.07.2012, 16:48
michael napisał(a):Wyświetl post
Tak z ciekawości tylko zapytam, czy był ktoś już po karnet? Kolejeczki jakiekolwiek były? ;]
Ja byłem i kolejek żadnych, 3 okienka dostępne, ale to jest oczywiste, że kolejek nie będzie...
Odpowiedz cytując