Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14307
Stary 19.07.2012, 16:32
To apropo kiedyś przymierzanych do Wisły to Swierszczok ma grać w Piaście Gliwice.
http://ekstraklasa.s24.pl/piast-gliw...olski,s109282/
Odpowiedz cytując