W temacie o rozstawieniach pepemasta napisał , że dopiero w piątek UEFA ma podać te rozstawienia więc nie ma pewności ,że to są potencjalni rywale Śląska . Sory za zamieszanie. Możliwe że podobna sprawa jak tutaj :
http://www.sport.pl/sport-poznan/1,1...szyki_czy.html