blanco napisał(a):

Potencjalni rywale Śląska :
Anderlecht
BATE
Helsingborg
CFR Cluj
Salzburg
Myślę,że oprócz Belgów wszyscy do objechania
|
Bardzo dobra grupa do rozlosowania poza Anderlechtem można obawiać sie Salzburga mimo porazki z Luxemburgiem.BATE straszy tylko sukcesami z przeszłosci ,Helsingborg poziom Śląska lub nizszy nawet ,natomiast Cluz to zagadka ale można powalczyć pewnie .Jeżeli nie trafimy na Anderlecht to możemy być pewni,że Śląsk nie przegra awansu w szatni.