Na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Tamci zapomnieli jak się w piłkę gra ?
E:
Dobrze, że widziałeś te kluby, a Śląska widziałeś jaki grają piach ?

Czekam na te mecze, nie sądzę, żeby objechali kogokolwiek z tej grupy.
Szanuję ich i twoją opinię też, ale ja uważam, że nie przejdą. No, chyba,że to była taka zasłona dymna ten mecz, który wczoraj widzialem i że się o wieele poprawią.