Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 19.07.2012, 15:12
Na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Tamci zapomnieli jak się w piłkę gra ?

E:
Dobrze, że widziałeś te kluby, a Śląska widziałeś jaki grają piach ? Czekam na te mecze, nie sądzę, żeby objechali kogokolwiek z tej grupy.
Szanuję ich i twoją opinię też, ale ja uważam, że nie przejdą. No, chyba,że to była taka zasłona dymna ten mecz, który wczoraj widzialem i że się o wieele poprawią.
Ostatnio edytowane przez tofik : 19.07.2012 o godz. 15:52.
..
Odpowiedz cytując