Potencjalni rywale Śląska :
Anderlecht
BATE
Helsingborg
CFR Cluj
Salzburg
Myślę,że oprócz Belgów wszyscy do objechania

Edit:
Bate obserwowałem rok temu w el. LM i grali słabiutko ( dostali sie tylko dzięki szczęściu i dobremu losowaniu ). Nie sadze, by byli teraz lepsi.
Helsingborg pamiętam ze sparingu Wisły .
Cluju szczerze mówiąc nie widziałem w akcji , ale sądząc po tym jak rumuńska piłka pikuje w dół stwierdzam możliwość awansu

Salzburg dostał od Luksemburczyków , więc szanujmy się
