Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 19.07.2012, 15:08
Potencjalni rywale Śląska :

Anderlecht
BATE
Helsingborg
CFR Cluj
Salzburg

Myślę,że oprócz Belgów wszyscy do objechania
Edit:
Bate obserwowałem rok temu w el. LM i grali słabiutko ( dostali sie tylko dzięki szczęściu i dobremu losowaniu ). Nie sadze, by byli teraz lepsi.
Helsingborg pamiętam ze sparingu Wisły .
Cluju szczerze mówiąc nie widziałem w akcji , ale sądząc po tym jak rumuńska piłka pikuje w dół stwierdzam możliwość awansu
Salzburg dostał od Luksemburczyków , więc szanujmy się
Ostatnio edytowane przez blanco : 19.07.2012 o godz. 15:17.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując