Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21643
Stary 19.07.2012, 14:13
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem ,że można nie mieć rozeznania w rynku piłkarskim skoro całe życie się budowało. Ale ....a nie umieć dobrać w miarę lotnych prawników, którzy zbadaliby chociaż co prezes podpisuje i w oparciu o jakie przepisy działać może. A już niedoszły kupiec też nie za fajnie się prezentuje. Ciekawa sprawa, zobaczymy co na to UEFA. Ale gdy wyjdzie ,że nie można sprzedać licencji to będzie niezły zong i jednak śmieszna historia. W naszym narodowym interesie leży to aby jednak licencja przeszła z rąk do rąk.

Oczywiste oczywistości o byłym Kanclerzu Niemiec i rurze darować sobie możecie. Weszli w Schalke? weszli,kasę dają ? to o co Wam jeszcze się rozchodzi?
No jak to o co Przeciez to Ruscy i Niemcy! O to chodzi! Brakuje jeszcze żyda do kompletu,ale pewnie się gdzięś czai ... Lepiej żeby dalej rządzil Ptaki i Wojciechowskie-przeciez to prawdziwi Polacy...
Odpowiedz cytując