Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#402
Stary 19.07.2012, 13:49
Cytat:
Chodził na mecze Wisły mimo zakazu. Odpowie za to przed sądem
Koniec pobłażania dla kibiców. Krakowska prokuratura stawia przed sądem kibola Wisły za notoryczne lekceważenie zakazu stadionowego. Grozi mu za to nawet więzienie.

Krakowska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 36-letniemu Krzysztofowi N., który miał orzeczony zakaz wstępu na mecze Wisły. Obowiązywał on nie tylko na spotkania rozgrywane przez klub w Krakowie, ale na terenie całej Polski. Dodatkowo, gdy Wisła grała, Krzysztof N. miał meldować się na komisariacie policji. Notorycznie lekceważył ten nakaz i nie stawiał się na policji. Jak ustaliła prokuratura, Krzysztof N. między marcem a majem tego roku siedmiokrotnie złamał zakaz przychodzenia na mecze Wisły. Akt oskarżenia trafił już do sądu. Za nieprzestrzeganie zakazu grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności lub nawet dwa lata więzienia.
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444...wie_za_to.html

Buahaha, i tyle jest wart ten śmieszny kawałek plastiku.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując