Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3782
Stary 19.07.2012, 11:52
Czy Wy komentujecie wydarzenia, które miały miejsce, czy to, co Wam się wydaje, że się stało? No jak można pleść bzdury o tym, że nie pracuje, kiedy w trakcie tego okienka ściągnęliśmy kilku piłkarzy, w tym Burasa- możliwe, że jednego z najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy Małopolski, wrócił Głowa i olimpijczyka z Hondurasu, który nagle, wg jakieś Bóg wie kogo, jest do bani, bo wypadł z kadry, a ten ktoś w życiu go nie widział. Przedłużono kontrakty z Pareiką i Sobolem. Do tego przyszedł Miśkiewicz, który na razie dobrze się prezentuje. Mało? Chcesz więcej, to zacznij kibicować Legii, lub Amice. Oni pościągali Saganowskich i innych. Może czas obudzić się i zdać sobie sprawę z tego, w jakich realiach futbolowych żyjemy? Wojciechowski, którego część idiotów tutaj widziała jako wymarzony właściciel dla Wisły, właśnie za sztangę szlugów opycha swój nędzny klubik gdzie się da, Legia zarabia grubą kasę na piłkarzach, ale jej nie reinwestuje (to samo Amica), ale to w Wiśle, w której wszystko wygląda jakby miało w końcu ręce i nogi, jest wg was tragicznie, bo Bednarz nic nie robi. Brak słów, żeby to w ogóle komentować.

I jeszcze do Anthonyego. Twój ukochany Frankowski też wypadł z kadry na MŚ w 2006. To znaczy, że jest sprowadzenie miałoby "być transferem?!". Skąd wy się urywacie, ludzie?! Macie wakacje, pojedźcie na jakieś kolonie, albo coś, świeżego powietrza złapcie.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując