Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
Poul1983
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
1578
19.07.2012, 10:46
Ceny są bardzo dobre!!! można by powiedzieć NARESZCIE, ale mniejsza z tym ja sie po raz milionowy pytam
CO ZE SPRZEDAŻĄ PRZEZ INTERNET!!!*
przepraszam za duże litery ale już mnie w.... bierze ;/
Poul1983
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Poul1983
Znajdź inne posty napisane przez Poul1983