|
Ja rozumiem ,że można nie mieć rozeznania w rynku piłkarskim skoro całe życie się budowało. Ale ....a nie umieć dobrać w miarę lotnych prawników, którzy zbadaliby chociaż co prezes podpisuje i w oparciu o jakie przepisy działać może. A już niedoszły kupiec też nie za fajnie się prezentuje. Ciekawa sprawa, zobaczymy co na to UEFA. Ale gdy wyjdzie ,że nie można sprzedać licencji to będzie niezły zong i jednak śmieszna historia. W naszym narodowym interesie leży to aby jednak licencja przeszła z rąk do rąk.
Oczywiste oczywistości o byłym Kanclerzu Niemiec i rurze darować sobie możecie. Weszli w Schalke? weszli,kasę dają ? to o co Wam jeszcze się rozchodzi?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|