Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1807
Stary 19.07.2012, 09:50
bo skończyła mu się umowa i nie pracuje już w Wiśle. Z tego co wiem to przeprowadza się do warszawki bo tam karierę ma robić jego partnerka, ta aktorka... Bohosiewicz podajże
Odpowiedz cytując